Taş Kağıt Makas’ta Rüya şüpheli! Umut, Fecir’i kurtarmaya çalışıyor

Doktorun yanından ayrılan Umut, üzüntüsünü Alev’le paylaştı. Fecir, uzaktan takip ettiği Alev’i takıntı haline getirdi. Fecir, ‘Bir sonraki doğum günüme Alev’le sevgili olarak gireceğim’ dedi.

Fecir, bir de restorana kurye olarak Azo’nun askerlik arkadaşını aldırarak anlık bilgileri paylaşmasını istedi. Cevher, Süreyya’nın yanına gelerek hakkında soruşturma başlatıldığı ve açığa alındığını ifade etti. Süreyya bu duruma çok sinirlendi.

SÜREYYA TEHDİT ETTİ

Süreyya, Bünyamin’in karşısına çıkarak hesap sordu. Bünyamin, “İçeride benim kudretimi kullanmadan çivi bile çakamazdınız. Geçmişi unutmayın hele geçmişi sakın inkar etmeyin.” dedi. Süreyya da, geri çekilmeyerek Bünyamin’in geleceğininin kendi ellerinde olduğunu söyledi.

FECİR VE AZO GÖZALTINDA

Umut, Rüya’nın davetlisi olarak Fecir’in doğum gününe katıldı. Umut, doğum günü hediyesi olarak Büşra öldürülmeden önce söylediği şarkıyı açtı. Rüya partiden ayrıldıktan ortalık karıştı. Azo, Rüya hakkında ileri geri konuşan arkadaşları Erden’le tartışırken Fecir de kavgaya dahil oldu. Gecenin sonunda Erden, plazanın bahçesinde yüksek bir yerden düşmüş ya da atılmış vaziyette bulundu. Süreyya dosyayı ilgilenmesi için Alev’e verdi. Fecir ve Azad, Erden Kubilay’ın ölümünün baş şüphelileri olarak gözaltına alındı.

FECİR’İN AVUKATI UMUT

Fecir gözaltına alındıktan sonra Harun’a ulaşmaya çalıştı. Harun olay yerinde her şeyi hatırlayan bir avukata vekaleti vermesi gerektiğini söyledi. Fecir, Umut’a teklif sunduğunda ilk sefer reddedildi. Rıza bazı şeyleri hatırladıktan sonra bayıldı. Babasının kötü gidişatını engellemek isteyen Umut, Fecir’e ekstra isteklerde bulanarak avukatlığı kabul etti. Umut, “Önce tutuklu yargılanacaksın. Sonra mahkemeye çıktığında ben devreye gireceğim.” ifadelerini kullandı.

RÜYA ŞÜPHELİ

Mahkemede Alev, Erden’in adli tıp raporunun Erden’in itildiğini ya da düşürüldüğünü ifade etti. Umut, beklenmedik şekilde Fecir’e saplantılı düzeyde aşık olan Sude’nin tanık olarak dinlenmesini sağlayarak suçsuz olduğunu öne sürdü. Alev, tanık dinlendikten sonra baz istasyonlarından alınan telefon kayıtlarında da görüleceği Rüya’nın tekrardan olay yerine döndüğünü belirterek Rüya’nın tanık olarak ifadesine başvurulmasını talep etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x